ksabz
پنجشنبه ، 4 ، ارديبهشت ، 1393 ، ساعت : 23:23

صبح فرزندم به دنیا آمد و عصر جلوی دوربین بودم

  هومن حاجی عبدالهی که امسال هم در سریال «پایتخت 3» حضور دارد به خبرنگار مهر گفت: من سال گذشته تنها در یک قسمت از این سریال حضور داشتم اما امسال در هفت قسمت ابتدایی این سریال بازی می‌کنم.

وی ادامه داد: این نقش ادامه نقشی است که سال گذشته داشتم و همان رحمت خروس‌باز است که خروسش را در «پایتخت 2» می‌کشند و امسال با زندگی متفاوتی در این نقش حاضر می‌شود؛ یعنی ماشین شاسی بلند دارد و زمین و ملک خرید و فروش می‌کند.

  این گوینده و بازیگر درباره اینکه چه اتفاقی برای او در این سریال می افتد که در تصاویر با گردن‌بند طبی دیده می شود؟ بیان کرد: در قسمت اول این سریال ارسطو عروسی می گیرد و ما مراسم پایکوبی داریم. در همین حین سقف خانه ارسطو فرو می‌ریزد و من هم مجروح می‌شوم و تا قسمت هفتم باید از این گردنی استفاده کنم.

حاجی عبداللهی که مدتی است در حوزه دوبله فعالیتی ندارد از اینکه به خاطر تولید فرزندش کارهایش را کمتر کرده است سخن گفت و اظهار کرد: من می‌خواستم با تولد فرزندم «جانان» کارهایم را کمتر کردم اما نشد زیرا درست زمانیکه فرزندم متولد شد من هم باید برای کار سر «پایتخت» می رفتم و در همان 7 قسمتی که بازی کردم 12 بار به شمال رفت و آمد داشتم. حتی خاطرم هست 7:30 صبح فرزندم به دنیا آمد و من ساعت 11 مجبور شدم او و مادرش را در بیمارستان ترک کنم و به شمال بروم و همان روز ساعت 3 بعد ازظهر جلوی دوربین رفتم.

 

خبرگزاری مهر 

نظرسنجی

ازاکران کدام فیلم بیشتر لذت بردید؟

طبقه حساس
vote
چ
vote
معراجی ها
vote
 خط ویژه
vote
Total votes: 35

ورود / خروج